Īpašums, muiža Lendžos (Viraudas Ezera krastā)

Īpašums, muiža Lendžos (Viraudas Ezera krastā)

ID: M2004

Lendži
Viraudas ezera krasts
Rēzeknes novads

290000

Tiek pārdots vai mainīts nekustamais īpašums, kas atrodas Lendžos, Rēzeknes novadā, Viraudas ezera krastā. Kopējā īpašuma platība sastāda 27ha, no kuriem mežs aptuveni sastāda ap 9ha, 9ha iekopta lauksaimniecības zeme un 9ha zeme zem ēkām un apkārtējām pļavām. Kopumā uz pārdodamās teritorijas atrodas 6 ēkas un pagrabs. Teritoriju unikālu padara tas, ka tai pieguļošā ezera krasta līnija mērāma vairāk kā 1,5 km, tāpat fakts, ka uz tās atrodas četras pussalas. Īpašums atrodas klusā, ainaviskā vietā, norobežots no visa kas var traucēt.

Guļbūve celta 2011.gadā, kopējā platība sastāda 107 m2, plānojums sastāv no 2 stāviem, tajos atrodas 5 telpas, iespējams izmantot viesu izmitināšanai vai kā dzīvojamā ēka. Ēkas novietojums ideāli iederas kopējā ainavā, tieša izeja uz pirti, privāto piekrasti/pludmali, un laivu piestātni.

Pirts celta 2008.gadā, tā atrodas pašā ezera krastā, tās platība sastāda 75 m2, plānojums sastāv no diviem stāviem, jumta stāvs izbūvēts iespējamai palikšanai, savukārt pirmo stāvu aizņem pirts telpa, priekštelpa un tualetes telpa ar dušu, tualetes podu un izlietni. Pieejama liela terase ar skatu uz ezeru nesteidzīgiem saulrieta un ezera novērojumiem.

Dzīvojamās ēkas platība sastāda 80 m2, plānojums sastāv no 2 stāviem, tajos atrodas 3 telpas, krāsns apkure, ievilkts ūdens no dziļurbuma - izmantojama kā saimniecības ēka vai viesu izmitināšanai.

Pagraba platība satāda 15 m2, tas ir atjaunots no laukakmeņiem un cauru gadu uztur vienu temperatūru.

Tāpat teritorijā atrodas šķūnis/saimniecības ēka un divi malkas šķūņi ar malkas krājumiem vairākiem gadiem.

Iespējamā teritorijas izmantošana var būt gan privāta, gan iespējams izveidot atpūtas bāzi. Ar vietējo pāsvaldību var vienoties par ezera apsaimniekošanu.

Pārdodamā īpašuma cena 290 000 EUR. Ar iespējamo maiņu saprotam maiņu uz citu nekustamo īpašumu (vēlams Rīgā) ar piemaksu.

Links uz PDF dokumentu: M2004_Imenie_v_Lendzhi.pdf

Telefons: +371 2973 4242
E-pasts: pavel@fedotov.lv

Parakstieties, un saņemiet jaunumus un speciālus piedāvājumus: