Sveicināti!

Esmu Pāvels Fedotovs, nekustamā īpašuma speciālists.

Esmu uzņēmuma vadītājs. Uzņēmuma darba mērķis ir sniegt klientiem kvalitatīvus un vispusīgus pakalpojumus nekustamo īpašumu pārdošanā, iegādē, izīrēšanā, iznomāšanā, maiņā. Darba princips ir jautājumu kompleksu risināšana, ievērojot katra klienta vēlmes un ņemot vērā konkrēto, izvēlēto, nekustamo īpašumu. Mājas lapu izveidoju, lai mani esošie un turpmākie klienti varētu gūt priekšstatu par manu līdzšinējo darbu nekustamā īpašuma tirgū, par jautājumiem un dažāda veida problēmām ar kurām ir nācies saskarties un kuras ir risinātas ikdienas darbā.

Iepazīšanās ar šo mājas lapu var būt saistīta ar dažādiem iemesliem – vēlme un iespējas dzīvot plašākā dzīvoklī vai mājā; apmainīt vai pārdot savu īpašumu, lai nodrošinātu ģimenes locekļus ar atsevišķu dzīvojamo platību; rūpējoties par jauno paaudzi un/vai senioriem, pārcelties no pilsētas trokšņiem un steigas uz piepilsētas privātmāju rajonu vai lauku viensētu; vai vienkārši – rastu idejas savai sapņu mājai vai dzīvoklim.

Šajā mājas lapā, izlasīsiet dažādu informāciju par nekustamajiem īpašumiem, par darbu, kas tiek veikts ja Jūs:

  • vēlaties pēc iespējas ātrāk un par maksimāli augstāku cenu pārdot Jums piederošo nekustamo īpašumu;
  • steidzami vēlaties iegādāties jaunu nekustamo īpašumu un samaksāt par to pēc iespējas zemāku cenu;
  • vēlaties pārdot savu nekustamo īpašumu un vienlaicīgi iegādāties tā vietā citu;
  • vēlaties iegadāties nekustamo īpašumu, lai ieguldītu savu uzkrājumu – brīvos līdzekļus u.tml.

Mūsu darbs balstās uz labām nekustamā īpašuma tirgus zināšanām un izpratni, ilggadēju darba pieredzi šajā jomā. Katra klienta interesēs mēs strādājam ar pilnu atdevi un lielu atbildības sajūtu, kā rezultātā vairāk kā 60 % mūsu klientu pie mums nāk pēc ieteikumiem.

Novērtēt mūsu darbu Jūs varat paši:

  • īsākais termiņš, kurā klientam iegādei tika sameklēts dzīvoklis – 3 dienas;
  • īsākais termiņš, kurā tika pārdots klienta dzīvoklis – 1 diena (dzīvokli nopirka kaimiņš, kurš pēc tam dzīvokļus apvienoja, uzlabojot savas ģimenes dzīves apstākļus);
  • kopējais darījumu skaits – vairāk kā 300;
  • darījumi, kas saistīti ar dzīvokļu iegādi – vairāk kā 120;
  • maksimālais darījumu skaits vienam klientam – 7.Atsauksmes"Ar nekustamā īpašuma speciālistu Pāvelu Fedotovu mēs iepazināmies apskatot pārdošanā esošos dzīvokļus. Pāvels pārstāvēja mūs interesējošā dzīvokļa īpašnieku. No sākumā, kad apdomājām dzīvokļa iegādi, nedomājām, ka izmantosim nekustamā īpašuma speciālista pakalpojumus. Taču uzsākot kārtot formalitātes dzīvokļa iegādei, mēs saskārāmies ar iepriekš neparedzētiem procesuālas dabas jautājumiem, kuru risināšanai bija nepieciešama nekustamā īpašuma speciālista palīdzība. Pāvels mums palīdzēja nekustamā īpašuma novērtējuma dokumentācijas saņemšanā, kas ir nepieciešama bankas kredīta saņemšanai. Pēc apliecinājuma par bankas kredīta piešķiršanu, Pāvels vienojās par darījuma notariālo apliecināšanu, kā arī konsultēja un palīdzēja iesniegt dokumentus Zemesgrāmatā.""Fedotova kungs palīdzēja izīrēt man piederošos nekustamos īpašumus. Viņam ir ļoti labas zināšanas par nekustamā īpašuma tirgu, cenām. Man tika piedāvātas ļoti plašas izvēles iespējas. Īrnieku izvēlē viņš parādīja augstu profesionalitāti un adekvātu situācijas redzējumu.Palīdzība tika sniegta arī brīžos, kad radās jautājumi par darījuma norises procesu, administratīvi jautājumi (dažādās iestādēs), vai vienkārši - sadzīviski, piemēram: nepieciešamība saņemt manu piekrišanu, lai īrnieks varētu iekārtot dzīvokli atbilstoši viņa vēlmēm. Pāvels visus šos jautājumus atrisināja kvalitatīvi un operatīvi.""No 2014.gada vasaras es un mans dēls izmantojām nekustamā īpašuma speciālista Pāvela Fedotova kunga pakalpojumus, kad mēs pieņēmām lēmumu apmainīt mūsu divus dzīvokļus Rīgā pret māju. Darba procesā Fedotova kungs sevi pierādīja kā zinošu speciālistu, kurš var atbildēt uz visiem mūsu jautājumiem gan par mūs interesējošām nekustamo īpašumu cenām, gan jautājumiem, kas saistīti ar nekustamo īpašumu pirkšanu-pārdošanu. Viņa rīcība un darbs mums bija saprotams, nekas netika noklusēts. Ļoti labi tika organizēta dzīvokļu apskate, tikšanās ar potenciālajiem pircējiem - tikšanās laiks saskaņots, izdevīgs abām pusēm, bez liekas gaidīšanas un pietiekami intensīvs."Zvaniet mums, ja vēlaties iegādāties, pārdot vai mainīt dzīvokli. Mēs nekavējoties uzsāksim darbu, lai atrastu Jums labāko pircēju vai pārdevēju.

Izvēlieties pakalpojumu ( pirkšana, pārdošana, pārdošana+pirkšana, darījuma noformēšana) vai sazinieties ar mani Jums izdevīgā veidā.


Kontakti

Adrese:  Stirnu iela 1 - 65; Rīga; LV-1035

Telefons:  +371 29734242  

E-pasts:  pavel@fedotov.lv
Skype:  Pavel_fs
Mājas lapa:  balticproperty.lv
Facebook:  facebook.com/balticproperty
Youtube:  youtube.com/user/balticproperty

Parakstieties, un saņemiet jaunumus un speciālus piedāvājumus: